۱۱۷ مقاله پذیرفته‌شده در کنفرانس یافته‌های نوین اعلام شد

اخبار

رئیس دانشگاه فرهنگیان هرمزگان گفت: ۱۹۶ مقاله در نخستین کنفرانس یافته‌های نوین ارسال، که از این تعداد، ۱۱۷ مقاله از سوی داوران پذیرفته شد.

به گزارش گروه استان ها خبرگزاری دانشجو، منوچهر ضیایی شامگاه یکشنبه در نخستین کنفرانس یافته‌های نوین در حوزه یاددهی و یادگیری که با حضور متخصصان، اساتید و دانشجویان رشته‌های علوم تربیتی کشور در سالن اجتماعات دانشگاه فرهنگیان هرمزگان برگزار شد، اظهار داشت: این کنفرانس علمی توسط دانشگاه فرهنگیان هرمزگان با همکاری انجمن مطالعات برنامه درسی ایران شعبه هرمزگان برگزار شد.

وی افزود: کنفرانس مذکور با مجوز پایگاه اطلاع‌رسانی استنادی جهان اسلام (ISC) و مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (SID) برگزار شد و تمامی مقالات برگزیده در این پایگاه‌های علمی نمایه می‌شوند.

رئیس دانشگاه فرهنگیان هرمزگان با بیان اینکه برای برگزاری این کنفرانس کمیته‌های متعددی از ماه‌ها پیش تشکیل شد، تصریح کرد: در این کنفرانس علمی، کارگاه‌های آموزشی برتر معلمان و دانشجویان علوم تربیتی با موضوعات آموزش روش تدریس مشارکتی و نگاهی به درس پژوهش توسط اساتید مطرح کشور برگزار شد.

ضیایی گفت: ۱۹۶ مقاله برای این کنفرانس ارسال، و ۱۱۷ مقاله از سوی داوران انتخاب و پذیرفته شد. از این تعداد، ۱۹ مقاله در قالب سخنرانی و ۹۸ مقاله در قالب پوستر ارائه شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با تشکیل دبیرخانه دایمی کنفرانس در دانشگاه فرهنگیان هرمزگان، شاهد برگزاری دومین دوره این کنفرانس علمی در سطح کشور باشیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *