مسؤول انجمن مطالعات برنامه‌ریزی درسی هرمزگان خبر داد راه‌اندازی شعبه انجمن مطالعات برنامه‌ریزی درسی ایران در هرمزگان

اخبار

محمد جمال‌الدینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در جاسک اظهار کرد: در سال جاری در نظر داریم برنامه‌های مختلفی همچون برگزاری نشست‌ها، همایش‌های علمی و تخصصی، چاپ خبرنامه، برگزاری کارگاه‌ها، دوره‌های آموزشی و طرح‌های پژوهشی را در سطح استان برگزار نمائیم.

وی با اشاره به اینکه مجوز راه‌اندازی شعبه مذکور در مورخه ۹۵/۱۲/۲۳ توسط هئیت مدیره انجمن مطالعات برنامه‌ریزی درسی ایران به تصویب اعضا رسید، افزود: این شعبه می‌تواند در سال جدید فعالیت‌های خود را در راستای اهداف انجمن  در استان هرمزگان آغاز کند.

مسؤول انجمن مطالعات برنامه‌ریزی درسی هرمزگان گفت: تمامی معلمان، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های مختلف تحصیلی با هر گرایش و مدرک تحصیلی می‌توانند عضو انجمن شوند.

جمال‌الدینی در بخش دیگری از سخنان خود به‌منظور گسترش و ارتقای دانش برنامه درسی، توسعه کمی و کیفی نیروهای متخصص در عرصه نظر و عمل، بهبود بخشیدن به امور آموزش و پژوهش در زمینه برنامه‌ریزی درسی در سطح کشور اشاره کرد و عنوان داشت: طرح مورد نظر با مشارکت تعدادی از متخصصان و خبرگان علمی این رشته به عنوان مؤسسه‌ای غیر انتفاعی و  مستقل در سال ۱۳۷۸ تأسیس شد.

وی در پایان از رئیس انجمن مطالعات برنامه درسی و رئیس کمیسیون توسعه مطالعات برنامه درسی کشور در خصوص همکاری‌های لازم برای صدور مجوز شعبه هرمزگان تقدیر و تشکر کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *