اطلاعيه تعويق زمان برگزاري دومین کنفرانس ملی یافته های نوین یاددهی-یادگیری

اخبار

اطلاعيه تعويق زمان برگزاري دومین کنفرانس ملی یافته های نوین یاددهی-یادگیری

با توجه به بحران شيوع ويروس کرونا و نامه وزارت علوم، تحقيقات و فناوري مبني بر به تعويق انداختن برگزاري همايش هاي علمي، در راستاي مسئوليت اجتماعي خود مبني بر کمک به کنترل سرايت ويروس کرونا،، این کنفرانس نیز به زمان دیگری موکول می‌شود و زمان جدید برگزاری، با توجه به ارزیابی شرایط اعلام خواهد گردید. ضمنا نویسندگانی که موفق به ثبت نام و ارسال مقاله نشده اند فرصت خواهند داشت تا مشخص شدن زمان برگزاری کنفرانس اقدام به ثبت نام و ارسال مقالات خود اقدام نمایند.

ضمن سپاس فراوان از استقبال گسترده بخش هاي مختلف علمي و اجرايي کشور از دومین کنفرانس ملی یافته های نوین یاددهی-یادگیری ، به استحضار مي رساند پيرو انتشار گزارش هاي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي در خصوص شيوع ويروس کرونا و نامه وزارت علوم، تحقيقات و فناوري مبني بر به تعويق انداختن برگزاري همايش هاي علمي، در راستاي مسئوليت اجتماعي خود مبني بر کمک به کنترل سرايت ويروس کرونا، عليرغم تلاش يکساله همه ذينفعان و برنامه ريزي هاي صورت گرفته حسب تصميم اتخاذ شده در شوراي سياستگذاري، ، کنفرانس به زمان دیگری موکول می‌شود و زمان جدید برگزاری، با توجه به ارزیابی شرایط اعلام خواهد شد.
نویسندگانی که موفق به ثبت نام و ارسال مقاله نشده اند فرصت خواهند داشت تا مشخص شدن زمان برگزاری کنفرانس اقدام به ثبت نام و ارسال مقالات خود اقدام نمایند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *